-چارسو مارین

 

درباره ما


فروشگاه چارسو مارین با مدیریت مهندسان الکترونیک, محمود و امیر محمدنژاد , فعالیت خود را از سال 1392 در زمینه خدمات تعمیرات و فروش لوازم دریایی آغاز نموده است .چارسو مارین درهرمزگان(بندر کنگ) به صورت حضوری و در کل ایران به صورت مجازی در حال فعالیت هست.

فروش نو و دست دوم لوازم دریایی اصل

 

تعمیرات تخصصی لوازم دریایی با کادر مجرب و با سابقه 

 

تعویض, خرید و فروش دستگاه شما مشتریان عزیز 

 

بخش فروش لوازم دریایی 

چارسو مارین ,فروش محصولات لورانس وگارمین و ...همچنین خدمات پس از فروش آن را انجام می دهد.محصولات گارمین در ردیف مهمترین تجهیزات ناوبری هوایی,زمینی و دریایی در جهان هستند .

صیادان و بخش حمل و نقل آبی کشوربا استفاده از خدمات چارسو مارین تحول چشمگیری را در ارتقای وضعیت اقتصادی خود شاهد هستند.

از جمله برتری چارسو مارین نسبت به دیگر رقبا :گارانتی کردن محصولات و تعهد بروز رسانی مستمر نقشه ها و خدمات رسانی سریع به مشتریان است.

 در این سایت دستگاه های نو و کارکرده(دست دوم) عرضه می شود.

علاوه بر خرید محصولات نو یا دست دوم , شما مشتری های محترم می توانید دستگاه های کارکرده سالم یا معیوب خود را به ما بفروشید و همچنین اگر از دستگاه قدیمی تان خسته شدید میتوانید با دستگاه نو دلخواه خود معاوضه کنید ,کافی است با شماره 09177629932 تماس بگیرید.

بخش خدمات تعمیرات تخصصی 

تعمیر لوازم دریایی که دیگر همکاران گفتند ((قابل تعمیر نیست)) 

چارسو مارین علاوه بر فروش , تعمیرات تخصصی هم انجام میدهد که شامل تعمیر انواع جی پی اس(حتی جی پی اس سوخته), بی سیم ,دستگاه شناسایی خودکار(AIS),باتری و جا باتری ,AISتور ماهی گیری و انجام پروگرام و.... است.

چارسو مارین برای افرادی که توان پرداخت هزینه تعمیر را ندارند هم پیشنهادی دارد تا(((دستگاه معیوب بدون هزینه تعمیر شود))). اگر میخواهی بدانی چطوری؟؟, در بخش تعمیرات تخصصی درموردش گفته شده است.

در نهایت ما همه جوره در خدمتیم.

سخن آخر برای آینده ای بهتر 

 فکر های بزرگی در سر داریم و کارهای زیادی را برای انجام در آینده برنامه ریزی کرده ایم که یکی پس از دیگری ارائه خواهیم داد.بزرگترین انگیزه مان این است که تلاش هایمان باعث رضایت شما شود و رونقی به کسب و کار شما بیفزاید .

پس ما را دنبال کنید و نظرات ,پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق  صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید .

از پیام های مهرآمیز شما عزیزان متشکریم !