قوانین و مقررات

به سایت خدماتی فروشگاهی اینترنتی چارسو مارین خوش آمدید; تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم شامل مهمانان یا افراد ثبت نام کرده که از محتوای وب سایت چارسو مارین استفاده می کنند ,باید شرایط زیرا به صورت کامل بپذیرند.

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی چارسو مارین برمبنای قوانین و آئین نامه های موجود درمورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات و مشخصات کالا ها عرضه شده در فروشگاه اینترنتی چارسو مارین از منابع زیر تامین می شود:

1- اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می شوند .

2- اطلاعاتی که از سایت های معتبر خارجی ترجمه می شوند .

فروشگاه اینترنتی چارسو مارین به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر, واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از اخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کنند .

هدف چارسو مارین ارائه ی خدمات بهتر و آگاه سازی مشتریان و بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات است .

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی چارسو مارین شامل قانون حد تکثیر بوده و متعلق به فروشگاه اینترنتی چارسو مارین می باشد.

ارزش کالا یا کالا های سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود .هزینه مالیات بر ارزش افزوده درصورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه خواهد شد. تنها مبلغی که درموارد معین به ارزش کالا اضافه می شود ,هزینه ارسال خواهد بود .

مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هرکالا ذکر شده است درصورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت ,گارانتی برای آن کالا وجود ندارد .

بعضی از محصلات عنوان(به علت نوسانات بازار , قیمت ها در حال تغییر است ,جهت اطلاع دقیق قیمت با ما تماس بگیرید.) دارد . مشتریان گرامی قبل از پرداخت هزینه این محصولات , با ما تماس بگیرید , ممکن است قیمت واقعی کمی کمتر یا بیشتر باشد .در صورتی که تماس گرفته نشود و هزینه پر داخت شود , تیم چارسو مارین با شخص تماس میگیرد و زمانی که هزینه باقی مانده پرداخت شد , کالا ارسال خواهد شد.

هدف از ایجاد بخش نظرات در فروشگاه اینترنتی چارسو مارین,اشتراک گذاری تجربه ی خرید محصولاتی است که به فروش می رسد و همچنین خدماتی است که انجام می گیرد سپس در سایت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *